Turan Otel

Kadınlar Plajı

Kadınlar Plajı

2017 yılında hizmete giren Akçakoca Kadınlar Plajı, Karadeniz’in eşsiz doğal güzelliklerine sahip olan Düzce’nin Akçakoca ilçesinde, tarihi Ceneviz Kalesi’nin hemen yanında konumlanmış özel bir plajdır. Özellikle kadın misafirler için tasarlanmış olan bu güzel plaj pergolalar , çocuk oyun alanı, duş, wc, soyunma kabini, oturma ve dinleme alanı, şezlonglar , serin suları ve muhteşem manzarasıyla ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatır. Plaj, Akçakoca’nın merkezine yaklaşık 3 kilometre uzaklıktadır ve ulaşım için İstanbul Caddesi ve Kale Yolu gibi ana hatları kullanabilirsiniz.

Akçakoca Kadınlar Plajı, belediye tarafından işletilmektedir, bu da ziyaretçilere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunma konusunda emin olmanızı sağlar. Doğal güzellikleriyle çevrili bu özel plaj, sakinliği ve güzelliği bir araya getirerek tatilcilerin gözdesi haline gelmiştir. Tatilinizde güneşin ve denizin keyfini çıkarırken, tarihi Ceneviz Kalesi’ne de yakın olmanın keyfini yaşayabileceğiniz Akçakoca Kadınlar Plajı, unutulmaz bir tatil deneyimi vaat eder.

Otopark

Otopark

Şezlong

Şezlong

Mescit

Mescit

Çocuk Aktiviteleri

Çocuk Aktiviteleri

Büfe&Market

Büfe&Market

Çocuk Alanı

Çocuk Alanı

WC

WC

Etkinlikler ve Gezilecek Yerler

Akçakoca Kadınlar Plajı, sadece güneşlenmek ve denize girmek için değil, aynı zamanda çevresindeki doğal güzellikleri keşfetmek isteyenler için de mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Plajın çevresinde yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir ve deniz sporları yapabilirsiniz.

Akçakoca Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?

Akçakoca Kadınlar Plajı’na nasıl gidilir? Akçakoca Kadınlar Plajı, Akçakoca ilçesinin merkezine yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta Hacı Yusuflar Mahallesinde yer almaktadır. Düzce iline bağlı olan Akçakoca, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden kolayca ulaşılabilen bir konumdadır. İstanbul’dan yaklaşık 3 saatlik bir araç yolculuğu sonrasında, doğal güzelliklerle dolu bu cennet köşeye ulaşabilirsiniz. Akçakoca ilçe merkezinden Ceneviz Kalesi istikametine giderken kadınlar plajı tabelasını görebilirsiniz.

Akçakoca şehir merkezinden Akçakoca belediyesi tarafından Ceneviz kalesi, Ceneviz Mavi Bayraklı Plajı ve Kadınlar Plajına yaz döneminde düzenli olarak otogar, şehir merkezinden toplu taşıma otobüsleri sefer yapmaktadır.

Özel araçları ile gelenlere alanda ücretli otopark hizmeti sunulmaktadır.

Adres

Akçakoca / DÜZCE