Turan Otel

Değirmenağzı Plajı

Değirmenağzı Plajı

Değirmenağzı Plajı, Akçakoca’ya bağlı Hacı Yusuflar Mahallesi’nde yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık olarak 2 km uzaklıktadır. Plaja ulaşım için; İnönü Caddesi’ni ve İstanbul Caddesi’ni kullanabilirsiniz.

Değirmenağzı Plajı, sakin bir tatil süreci geçirmek isteyenlerin tercih ettiği plajlar arasındadır. Denizi temiz ve berraktır. Plaj bölümü ve denizin dibi çakıl taşlarından oluşmaktadır. Deniz ayakkabısı ile girmeniz daha uygundur. Denizi birden derinleştiğinden özellikle çocukların ve yüzme bilmeyenlerin dikkat etmesi gerekmektedir.

Plaj çevresinde yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfeler bulunmaktadır. Plaj içerisinde soyunma kabini, wc, şezlong ve şemsiye kiralama olanağınız extra ücretli olarak mevcuttur.

Değirmenağzı Plajı’na giriş ücreti yoktur. Özel aracınız ile gelmeyi tercih ederseniz, plajın hemen girişirinde bulunan otopark hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Akçakoca belediyesi halk otobüsleri ile ilçenin her bölgesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otopark

Otopark

Şezlong

Şezlong

Mescit

Mescit

Büfe&Market

Büfe&Market

WC

WC

Açık Alan

Açık Alan

Nerede ve Nasıl Gidilir

Değirmenağzı plajı, Hacı Yusuflar Mahallesinde yer almaktadır,şehir merkezine 3 km mesafede bulunduğu konumda oteller ila cafetaryalar bulunmaktadır. Akçakoca Belediyesi Halk otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres

Akçakoca  / DÜZCE